Vyhledej
Novinky emailem
Florbal > Sport > florbal

Florbal: Z prvního zápasu roku 2023 nemá áčko ani bod

Redakce, / 9.01.2023, Dvůr Králové nad Labem, florbaldknl.kralovedvorsko.cz
Kolotoč zápasů pro rok 2023 rozběhl. Áčko zavítalo do nedaleké Rtyně v Podkrkonoší, vrátilo se však s prázdnou.

FOTOGALERIE - Florbal: Z prvního zápasu roku 2023 nemá áčko ani bod


Zápas začal zostra, když nová posila v brankoviště Jakub Kučera inkasoval už po necelé minutě z hole Geislera. V 6.minutě se poprvé prosadili Dvoráci, a to střelou Petra Janíčka, kdy trefil míček ze vzduchu a ten skončil za zády Seidla. Pěkný florbal znamenal dost šancí na obou stranách, jenže Dvoráci nedokázali žádnou z nich proměnit. Naopak domácí skórovat dokázali a do šaten se šlo za stavu 2:1.

Do druhé třetiny tentokrát vstoupili Sokolové, kteří dokázali ranou Janíčka znovu srovnat. A zkraje 27.minuty se dokonce dostali do vedení, když přesilovou hru bleskově využil Vašák. A bylo ještě líp! O dvě minuty později totiž zavěsil Ruda Suk. Dvougólové vedení ale nevydrželo Dvorákům dlouho. Ve 30.minutě nejprve skóroval Vacek a dvě minuty později srovnával na 4:4 Kábrt. No a 20 vteřin do konce druhé třetiny poslal znovu do vedení domácí Hebelka.

V polovině poslední části dokázal proměnit trestné střílení Šimon Říha a bylo znovu srovnáno! Bohužel jen na chvíli. Po necelé minutě se z půlky hřiště trefil Verner, poté Vacek a do dvoubrankového vedení se tentokrát dostali domácí. Když Dvoráci dostali přesilovku, naložili s ní nejhůře jak mohli-inkasovali. V tu chvíli zbývaly do konce zápasu 3 minuty a skóre bylo 8:5. Nebyl tak čas na nic čekat a Dvoráci se vrhli do absolutního presinku. Ani ten však ovoce nepřinesl. Naopak, Kučera inkasoval ještě jednou, a tak mu i přes pár pěkných zákroků premiéra zhořkla.

Konečný výsledek: 9:5 (2:1, 3:3. 4:1)
2x Janíček, Suk, Vašák, Říha
Počet střel: 26:17

Hráč utkání domácí: Šimon Vacek
Hráč utkání hosté: Jiří Neumann

Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): 

Těžké utkání jsme po bojovném výkonu zvládli. První třetinu jsme odehráli podle toho, co jsme si řekli. Po výpadku ve druhé třetině jsme třetí zvládli na jedničku. Díky soupeři, divákům a časomíře.

Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Jsem spokojený s nasazením všech hráčů. Šancí se nám podařila vytvořit celá řada, proměnili jsme jich však minimum. Pokud nejsme schopní góly střílet, musíme být aspoň dobří v bránění. A to jsme dnes nebyli. Gratuluji soupeři k vítězství.

Eduard Jirásko
Florbal DKnL

Další články Florbal DKnL

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 137x