Vyhledej
Novinky emailem
Florbal > Sport > florbal

Z Náchoda vezou florbalisté bod za prohru po nájezdech

Redakce, / 26.10.2022, Dvůr Králové nad Labem, florbaldknl.kralovedvorsko.cz
Nepříliš pohledné utkání mají za sebou muži A. V 7. kole se představili na palubovce Náchoda, kde po ospalém výkonu vybojovali alespoň bod.

FOTOGALERIE - Z Náchoda bod za prohru po nájezdech

Od začátku bylo utkání velmi opatrné. Náchod po většinu času držel míček, branku Stibora však ohrozil zřídka kdy. Vyrovnané skóre vydrželo až do 37. minuty, kdy přihrávku veterána Vlčka využil Adam Jakubský. Z vedení se však náchodští neradovali dlouho. O necelou minutu později se totiž po přihrávce Heřmanského v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval Kuba Frýzl, pro kterého to byla premiérová branka v áčku.

Do závěrečné periody se tak šlo za vyrovnaného stavu. Hned zkraje třetiny byl v nadějné situaci faulován Vašák a rozhodčí nařídili trestné střílení. Tím však Pavel Kuneš pohrdl a skóre se neměnilo. Do vedení se tak v 56. minutě dostal znovu Náchod. K tomu, aby Dvoráci odešli s prázdnou, chybělo pouze 39 vteřin. Přesně tolik sekund do konce udeřil královédvorský kanonýr Janíček a poslal zápas do prodloužení.

V prodloužení, hraném 3 na 3, mohli hrát Dvoráci přesilovku. Bohužel nastaly zmatky ohledně počtu hráčů na hřišti a na trestnou tak byl poslán i hráč Dvora. Gól v prodloužení nedokázal vstřelit ani jeden tým a šlo se na nájezdy.

V nich byli úspěšnější Náchodští a získali tak o jeden bod více.

Konečný výsledek: 3:2sn (0:0,1:1,1:1,0:0)
Frýzl, Janíček

Počet střel: 21:15 (6:5,6:3,8:4,1:3)

Hráč utkání domácí: Vojtěch Železo
Hráč utkání hosté: David Stibor

Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): "Dvě třetiny jsme byli lepším týmem a hráli jsme na naše poměry slušně na míčku. Hra ve třetí třetině ale byla hodně rozháraná a utkání jsme již nekontrolovali. Přesto jsme byli krůček od tří bodů, nakonec se ale proti houževnatému soupeři musíme spokojit se dvěma. Body, které jsme v dosavadním průběhu soutěže poztráceli si budeme muset vybojovat zpět proti některému z favoritů. Šanci máme již v pátek proti libereckému Béčku, věřím, že předvedeme naše maximum a favoritovi zatopíme. Děkuji všem aktérům za dnešní zápas."

Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Bod za dnešní ospalý výkon je dar z nebes. S tímhle nasazením těžko navážeme na výkony z předchozích zápasů. Díky Náchodu za zápas, vždycky se sem rád vracím :)

V sobotu 29. 10. od 18 hodin přivítáme ve Strži FBŠ Všestary. Návštěvnost na domácích zápase má vzestupnou tendenci. Na tom posledním vás bylo bezmála 200! Přijďte zafandit!

Eduard Jirásko
Florbal DKnL

Další články Florbal DKnL

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 134x