Vyhledej
Novinky emailem
Florbal > Sport > florbal

Vydřené vítězství florbalového Áčka v Kolíně

Redakce, / 7.02.2023, Dvůr Králové nad Labem, florbaldknl.kralovedvorsko.cz
Nečekaně těžký zápas čekal Sokoly s posledním Kolínem. Dvoráci ale i přesto, že dvakrát prohrávali o dvě branky, dokázali vyrovnat a v poslední minutě rozhodnout zápas ve svůj prospěch!

FOTOGALERIE - Vydřené vítězství florbalového Áčka v Kolíně


Zápas začali lépe domácí, kteří zatlačili Dvoráky a ve 4. minutě se jim poprvé povedlo překonat Stibora. Vedení vydrželo Kolínu do 12. minuty, kdy se v přesilovce prosadil Pavel Kuneš. Hra se přelévala ze strany na stranu, a to více vyhovovalo domácím. Ti šli v 17. minutě do vedení po trefě Kukala a 9 vteřin před koncem třetiny odskočili Dvorákům dokonce na rozdíl dvou branek.

Druhou třetinu začali Sokolové tlakem, který střelou na zadní tyč proměnil v branku Šimon Říha. Bohužel, domácí dostali ve 26.minutě možnost přesilové hry, kterou využili a dostali se tak znovu do dvoubrankového vedení. Ve 32., respektive 33. minutě však přišly dva slepené góly Dvoráků. Nejprve se střílel obránce Kazda a po necelé minutě zavěsil téměř z půlky Ruda Suk. A za dvě minuty bylo ještě veseleji! To když se po Zíbrově přihrávce prosadil z brankoviště Karel Vašák.

Třetí třetina začala přesilovkou domácích. I ti dokázali početní výhodu využít a na tabuli tak znovu svítilo vyrovnané skóre. To vydrželo až do 59. minuty, kdy střelou tahem rozhodl Tomáš Zíbr. Ten stejný hráč se ale nechal necelou minutu před koncem podruhé v zápase vyloučit a nabídl tím Kolínu možnost srovnat. Kolín naštěstí třetí početní výhodu nevyužil a Dvoráci tak mohli slavit vydřené vítězství!

Konečný výsledek: 5:6 (3:1, 1:4. 1:1)

Kuneš, Říha, Suk, Vašák, Zíbr
Počet střel: 31:27

Hráč utkání domácí: Filip Pletka
Hráč utkání hosté: Tomáš Zíbr

Potlesk zaslouží i dvorské béčko! To v neděli odehrálo dva zápasy. V tom prvním porazili v derby trutnovské Áčko, kde kluci ukázali, že rozdělení na oddíly A a B neznamená vše. Dále se utkali s týmem Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí. V tomto zápase se nepodařilo urvat další tři body do tabulky, ale bojovným výkonem body soupeři nedarovali nijak lehce.

Eduard Jirásko
Florbal DKnL

Další články Florbal DKnL

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 83x