Vyhledej
Florbal > Sport > florbal

Florbal: Kutnohorští byli nad síly Dvoráků

Redakce, / 19.12.2022, Dvůr Králové nad Labem, florbaldknl.kralovedvorsko.cz
Velice nepovedené utkání mají za sebou muži A. Ve venkovním utkání podlehli domácí Kutné Hoře 10:3.

FOTOGALERIE - Florbal: Kutnohorští byli nad síly Dvoráků

Zápas začal opravdu hrozivě, když během první minuty prošly za Stiborova záda hned 2 střely. Kutnohorští byli i nadále lepším týmem a v 7. minutě to bylo už 3:0. V 10. snížil v přesilové hře Petr Janíček. Ale Kutná Hora odpověděla ve 13. minutě další brankou. Do šatny se šlo za stavu 4:2, když střelou po zemi překonal domácího brankáře Hráský.

I ve druhé třetině otevřeli gólový účet domácí. A když se Dvorákům povedlo využít další přesilovou hru, tak vzápětí opět dostali tvrdý direkt a skóre bylo znovu o 3 branky.

Třetí třetina byla zcela pod kontrolou domácích. Po dalších dvou gólech přenechal Stibor místo v brance Němcovi, ale ani ten nedokázal dlouho odolávat. Na oba Královédvorské gólmany šlo pouze ve třetí třetině neuvěřitelných 25 střel!

Konečné skóre 10:3 je tak určitě zasloužené.